article
Szacowany czas czytania 2 min. (334 słów)

Silniki wysokoprężne Detroit Diesel

Napisane przez Witold dnia 05.03.2024
Maszyny budowlane
article

Detroit Diesel Corporation, założona w 1937 roku, to nie tylko firma z długą historią, ale przede wszystkim potęga w produkcji silników wysokoprężnych, które od dziesięcioleci napędzają pojazdy transportowe i maszyny przemysłowe na całym świecie.

Solidna Baza i Dwie Potężne Siły

Detroit Diesel Corporation jest podzielona na dwie główne części, z każdą z nich związane są ważne aspekty produkcji silników. Dywizja specjalizująca się w silnikach off-highway jest częścią Rolls-Royce Power Systems AG, natomiast ta odpowiedzialna za silniki on-highway należy do Daimler AG. To strategiczne rozgraniczenie pozwala na skoncentrowanie się na unikalnych potrzebach różnych sektorów rynku transportowego.

Silniki Detroit Diesel w Europie

Jeden z kluczowych produktów Detroit Diesel w Europie to seria 60, znana pod marką MTU DD. Silniki z serii S60 to potężne jednostki 6-cylindrowe, ułożone w rzędzie, znajdujące zastosowanie przede wszystkim w aplikacjach przemysłowych i morskich. Ich wszechstronność i wydajność sprawiają, że stanowią niezawodne źródło napędu dla różnorodnych maszyn.

Zastosowanie w Pojazdach i Autobusach

Silniki Detroit Diesel nie ograniczają się jedynie do maszyn przemysłowych. Znajdziemy je również pod maskami wielu samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów, takich jak Mercedes, Setra, Freightliner, Freightliner, Western Star, Sterling Trucks, czy Thomas Buses. Ta szeroka gama zastosowań sprawia, że Detroit Diesel jest kluczowym graczem w świecie motoryzacji.

Bogata Oferta Części Zamiennych

Współpracując ściśle z Detroit Diesel Corporation, oferujemy klientom w Europie dostęp do szerokiego zakresu części zamiennych. Nasza oferta obejmuje elementy dedykowane do popularnych amerykańskich marek samochodów ciężarowych i autobusów, takich jak Freightliner, Western Star, Sterling Trucks oraz Thomas Buses. Dzięki temu, utrzymanie i serwisowanie pojazdów z silnikami Detroit Diesel staje się prostsze i bardziej efektywne.

Autoryzowany Serwis Detroit Diesel

Dla naszych klientów gwarantujemy także autoryzowany serwis jednostek napędowych Detroit Diesel. Wybierając nas, otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości, oryginalności części oraz pełną gwarancję producenta na zamontowane podzespoły. Dbamy o to, aby wasze pojazdy utrzymywały pełną sprawność i niezawodność, spełniając najwyższe standardy Detroit Diesel Corporation.

W świecie silników wysokoprężnych Detroit Diesel to synonim potęgi, niezawodności i innowacyjności. Bez względu na to, czy to ciężki pojazd transportowy, maszyna przemysłowa czy autobus komunikacji publicznej, silniki Detroit Diesel nadają im siłę do pokonywania każdej drogi.


5a A63 rbe t7e y8f kab ud3 ł47 2d z55 o5e sbe ta0 ad3 ł47 3d p63 r2d z01 e2d z47 a0 aab ube t55 o63 ra0 a47 55 obe ta0 a07 g55 o11 wa0 ad1 n7e y47 d1 na0 a5e sbe td2 ę3d pab u30 jec ą72 c55 oa6 : silniki, detroit,
Avatar

O Autorze

Witold
Nie od dziś wiadomo, że budownictwo jest moją pasją. Od wielu lat zajmuję się projektowaniem i wykonawstwem budynków. Pracuję zarówno nad małymi, jak i dużymi projektami. Moje doświadczenie obejmuje również wykończenia wnętrz, a także modernizacje istniejących budynków. Zawsze staram się dostarczać klientom najwyższej jakości usługi i produkty, aby spełnić ich oczekiwania. Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnąłem i mam nadzieję, że moja praca będzie inspiracją dla innych.

OCEŃ TEN ARTYKUŁ:

4,25 / 4 głosów

Komentarz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *